40% попуст Добивате 6 Поени!

COSRX Hydrium Watery Toner 50ml

Достапност

Он-лајн
City Mall
Аеродром

Нема на залиха

Производот не е достапен

Рамномерно нанесете соодветна количина на лицето како прв чекор од рутинската нега.
Water, Butylene Glycol, Glycerin, 1,2-Hexanediol, Allantoin, Panthenol, Sodium Hyaluronate, Pentylene Glycol, Sodium hyaluronate Crosspolymer, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Hyaluronic Acid, Ethylhexylglycerin, Hydrolyzed Sodium Hyaluronate

Опис

Смирувачки и хидратантен тонер со минималистички, но високо ефективен состав од Д-пантенол, алантоин и 6 типа на хијалуронска киселина кои овозможваат богато навлажнување на сензитивната, сува и дехидрирана кожа. Ја зајакнува кожната бариера и олеснува и смирува иритациите и воспаленијата.

Како се користи


X
0
    Корпа
    Кошничката е празнаПродавница