15% попуст Добивате 17 Поени!

COSRX Hydrium Triple Hyaluronic Moisture Cleanser 150ml

Достапност

Он-лајн
City Mall
Аеродром

16 на залиха

1. Нанесете соодветна количина од чистачот на дланките и запенете со малку топла вода. 2. Нежно масирајте ја пената на лицето и целосно исплакнете со млака вода.
Water, Glycerin, Stearic Acid, Myristic Acid, Lauric Acid, Potassium Hydroxide,Palmitic Acid, PotassiumCocoylGlycinate, Coco-Glucoside, Glyceryl Stearate,Fragrance(Parfum), Polyquaternium-7, Acrylates/C10-30 Alkyl AcrylateCrosspolymer, SodiumCocoylIsethionate, Arachidic Acid, Disodium EDTA, 1,2-Hexanediol, Oleic Acid, Sodium Benzoate,QuillajaSaponaria Bark Extract, CitricAcid, Butylene Glycol, Panthenol, Hyaluronic Acid,Ethylhexylglycerin, HydrolyzedHyaluronic Acid, Sodium Hyaluronate

Опис

Пенест чистач кој е формулиран со 3 вида на хијалуронска киселина,Витамин Б5 и  сурфактанти изведени од растенија, помага во налважнување на кожата, создава заштитна обвивка која ја заклучува влажноста и ги отстранува нечистотиите и остатоците од шминка.

Како се користи


X
0
    Корпа
    Кошничката е празнаПродавница