23% попуст Добивате 22 Поени!

COSRX Galactomyces 95 Tone Balancing Essence 100ml

1.450ден 1.117ден

Достапност

Он-лајн
City Mall
Аеродром

12 на залиха

Откако ќе го исчистите и тонирате лицето, нанесете од есенцијата преку целото лице, вклучувајќи го вратот и деколтето. Тапкајте ја нежно на кожата за подобра и поефикасна апсорпција.
Galactomyces ferment filtrate, niacinamide, sodium hyaluronate, betaine, panthenol, glycerin, 1, 2-hexanediol, allantoin, butylene glycol, xanthan gum, ethyl hexanediol, adenosine.

Опис

Оваа балансирачка есенција во својот состав содржи содржи 95% филтрат на ферментиран галактомис кој има за цел да ја обнови кожата и зајакне кожната бариера давајќи и на кожата здрав и блескав изглед. Ја потхранува кожата, длабински се впива во кожата, ја осветлува и и дава неверојатен природен сјај.

Како се користи


X
0
    Корпа
    Кошничката е празнаПродавница