15% попуст Добивате 8 Поени!

COSRX Full Fit Propolis Synergy Toner 50ml

Достапност

Он-лајн
City Mall
Аеродром

Нема на залиха

Производот не е достапен

Нанесете соодветна количина на козметичко памукче и нежно поминете го целото лице за инстантна ревитализација и редефенирање на текстурата на кожата.
Propolis Extract, Honey Extract, Butylene Glycol, 1,2-Hexanediol, Glycerin, Betaine, Cassia Obtusifolia Seed Extract, Panthenol, Polyglyceryl-10 Laurate, Polyglyceryl-10 Myristate, Ethylhexylglycerin, Sodium Hyaluronate, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Caprylic/Capric Triglyceride

Опис

Овој тонер во својот состав содржи 72% екстракт од црн прополис и и овозможува на кожата антивоспалителни и антибактериски ефекти, но има и лековити својства по кожата. Брзо се апсорбира во кожата и ја остава освежена и потхранета со блескав финиш.

Како се користи


X
0
    Корпа
    Кошничката е празнаПродавница