15% попуст Добивате 33 Поени!

COSRX Full Fit Propolis Light Cream 65g

1.960ден 1.666ден

Достапност

Он-лајн
City Mall
Аеродром

Нема на залиха

Производот не е достапен

Нанесете соодветна количина и нанесете преку целото лице. Нежно тапкајте ја за подобра и поефикасна апсорпција.
Propolis Extract, Butylene Glycol, Glycerin, Caprylic/Capric Triglyceride, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, 1,2-Hexanediol, Honey Extract, Royal Jelly Extract, Hydroxyethyl Acrylate/ Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Cassia Obtusifolia Seed Extract, Cetearyl Olivate, Beeswax, Cetearyl Alcohol, Sorbitan Olivate, Allantoin, Arginine, Carbomer, Xanthan Gum

Опис

Крема со лесна текстура и збогатена со антиоксиданси која ја смирува, потхранува и хидрира сувата кожа. Во својот состав содржи прополис, мед и ексттракти од матична млеч за навлажнување и потхранување на кожата без апсолутно никакво лепливо чувство на кожата. Хипоалергенска  крема која е наменета и безбедна за користење за секој тип на кожа.

Како се користи


X
0
    Корпа
    Кошничката е празнаПродавница