15% попуст Добивате 25 Поени!

COSRX Full Fit Propolis Honey Overnight Mask 60ml

1.490ден 1.267ден

Достапност

Он-лајн
City Mall
Аеродром

3 на залиха

Нанесете соодветна количина од маската на кожата како последен чекор од рутината за нега на кожа избегнувајќи ги очите и усните.
Propolis Extract, Butylene Glycol, Glycerin, Betaine, 1,2-Hexanediol, PEG-60 Hydrogenated Castor Oil, Arginine, Cassia Obtusifolia Seed Extract, Dimethicone, Ethylhexylglycerin, Carbomer, Sodium Hyaluronate, Beeswax, Allantoin, Panthenol, Sodium Polyacrylate, Adenosine

Опис

Ноќна маска која во својот состав содржи екстракт од прополис, алантоин и хербални екстракти за смирување, хидратација и разгавување на кожата преку ноќ додека спиете. Исто така, оваа маска, може да ја користите и како маска која се измива или пак како хидратантна крема на крајот на вашата ноќна рутинска нега на кожата.

Како се користи


X
0
    Корпа
    Кошничката е празнаПродавница