15% попуст Добивате 5 Поени!

COSRX Clear Fit Master Patch

Достапност

Центар
Аеродром
City Mall
Он-лајн

Нема на залиха

Производот не е достапен

Користете ги лепенките пред да нанесете други производи на кожата. Задолжително да се аплицираат на чиста и сува кожа
Somadermspot - S, Polyurethane Film, Cellulose Gum, Styrene Isoprene Styrene Block Copolymer, Polyisobutylene, Petroleum Resin, Liquid Paraffin, Tetrakis Methane

Како се користи


X
0
    Корпа
    Кошничката е празнаПродавница