15% попуст Добивате 17 Поени!

COSRX Centella Water Alcohol-Free Toner 150ml*

Достапност

Он-лајн
City Mall
Аеродром

13 на залиха

Тонер за чистење: Натопете козметичко памукче во тонерот и нежно нанесете преку целото лице. Тонер/Маска – Натопете козметичко памукче во тонерот и поставете го на засегнатиот дел од кожата за смирување на кожата.
Water, Centella Asiatica Leaf Water, Butylene Glycol , 1,2-Hexanediol, Betaine, Panthenol, Allantoin, Ethyl Hexanediol, Sodium Hyaluronate

Опис

Тонер кој е збогатен со екстракт од азиска центела и останати органски состојки за  постигнување на здрава кожа, а истовремено ги третира акните и флеките настанати од акни. Има состав во кој е исклучено присуството на алкохол, што обезбедува да е нежен со кожата, да го одржува нејзиниот PH баланс и да ја хидрира кожата. Може да се користи на два начина: како тонер за чистење или како тонер/маска.

Како се користи


X
0
    Корпа
    Кошничката е празнаПродавница