15% попуст Добивате 22 Поени!

COSRX Advanced Snail 96 Mucin Power Essence 100ml

1.290ден 1.097ден

Достапност

Центар
Аеродром
City Mall
Он-лајн

390 на залиха

Нанесете соодветна количина од есенцијата преку целото лице. Тапкајте ја на кожата со прстите за побрза и поефикасна апсорпција.
Snail Secretion Filtrate, Betaine, Butylene Glycol, 1,2-Hexanediol, Sodium Polyacrylate, Phenoxyethanol, Sodium Hyaluronate, Allantoin, Ethyl Hexanediol, Carbomer, Panthenol, Arginine

Опис

Оваа есенција во својот состав содржи 96% слуз од полжав и и овозможува на кожата интензивна хидратација и навлажнување, како и зголемување на еластичноста. Исто така ја регенерира и заздравува оштетена кожа одвнатре нанадвор.

Како се користи


X
0
    Корпа
    Кошничката е празнаПродавница