25% попуст Добивате 22 Поени!

COSRX Advanced Snail 92 All In One Cream 100g

1.450ден 1.088ден

Достапност

Он-лајн
City Mall
Аеродром

Нема на залиха

Производот не е достапен

Нанесете соодветна количина од кремата на кожата како последен чекор од рутината за нега на кожа преку целото лице. Тапкајте ја нежно со прстите за побрза и поефикасна апсорпција.
Snail Secretion Filtrate, Betaine, Caprylic/Capric Triglyceride, Cetearyl Olivate, Sorbitan Olivate, Cetearyl Alcohol, Carbomer, Arginine, Dimethicone, Sodium Polyacrylate, Phenoxyethanol, Sodium Hyaluronate, Stearic Acid, Allantoin, Panthenol, Xanthan Gum, Ethyl Hexanediol, Adenosine

Опис

Мултифункционална лесна крема која во својот состав содржи 92% филтрат од слуз од полжав кој ја надополнува влажноста во кожата, ја потхранува кожата со хранливи хутриенти и помага во заздравување на оштетената кожна бариера, без апсолутно никакво чувство на лепливост. Зголемената влажност помага во измазнување на фините линии и брчки, создавајќи поздрав и помладолик изглед на кожата. Користете ја оваа крема како последен чекор во рутинската нега за кожа и наутро и навечер

Како се користи


X
0
    Корпа
    Кошничката е празнаПродавница