20% попуст Добивате 19 Поени!

COSRX AC Collection Lightweight Soothing Moisturizer 80ml

Достапност

Он-лајн
City Mall
Аеродром

Нема на залиха

Производот не е достапен

Нанесете соодветна количина и нанесете преку целото лице. Нежно тапкајте ја за подобра и поефикасна апсорпција.
Propolis Extract, Aloe Barbadensis Leaf Water, Camellia Sinensis Leaf Water, Butylene Glycol, Cetyl Ethylhexanoate, Glycerin, 1,2-Hexanediol, Niacinamide, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Cyclomethicone, Cetearyl Olivate, Betaine, Cetearyl Alcohol, Sorbitan Olivate, Panthenol, Ethylhexylglycerin, Allantoin, Xanthan gum, Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Sodium Hyaluronate, Arginine, Zinc PCA, Betaine Salicylate, Mentha Haplocalix Extract, Menthyl Lactate, Citric Acid, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Oil, Asiaticoside, Asiatic Acid, Madecassic Acid

Опис

Крема која е наменета за проблематична кожа склона на акни, која и пружа на иритираната кожа смирувачки и долготраен хидратантен и навлажнувачки ефект.Со нежна и нелеплива формула брзо се апсорбира во кожата. Формулирана со екстракт од прополис за навлажнување и хидратација, џус од лист од алое вера и вода од зелен чај за смирување на иритираната кожа. Нуди долотраен навлажнуваччи ефект за контрола на балансот масло/вода во кожата. Може да се користи и како крема за тело исто така.

Како се користи


X
0
    Корпа
    Кошничката е празнаПродавница