25% попуст Добивате 60 Поени!

CNP Laboratory Propolis Energy Active Ampule 35ml

3.990ден 2.993ден

Достапност

Центар
Аеродром
City Mall
Он-лајн

2 на залиха

Нанесете соодветна количина од ампулата по чистење и тонирање на лицето. Нежно тапкајте го на кожата за побрза и поефикасна апсорпција
Water, Butylene Glycol, Glycerin, 1,2-Hexanediol, Polysorbate 20, Sophora Angustifolia Root Extract , Imperata Cylindrica Root Extract, Hydroxyethylcellulose, Propolis Extract(1932ppm), Arginine, Carbomer, Allantoin, Madecassoside, Codonopsis Lanceolata Root Extract, Melissa Officinalis Leaf Extract, Ficus Carica (Fig) Fruit Extract, Punica Granatum Fruit Extract, Pentylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Pelargonium Graveolens Flower Oil, Beta-Glucan, Caprylyl Glycol, Sodium Citrate, Hydroxyphenyl Propamidobenzoic Acid, Honey Extract, Sodium Lactate, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Citric Acid, Ascorbyl Palmitate, Biotin, Palmitoyl Tripeptide-1, Palmitoyl Tetrapeptide-7, Disodium EDTA, Citronellol, Geraniol

Опис

Ампула за лице која содржи 10% екстракт од прополис, која ја подобрува природната одбрана на кожата и длабински ја хидрира. CNP Anti-Irritant Complex и Sophora extract состојки кои што се формулирани од CNP како бренд, ќе ја смират вашата кожа која поради надворешни фактори станала чуствителна, и ќе ви дадат поздрав изглед на кожата. Исто така содржии и натриум хијалуронат кој што ќе направи заштитен слој од влажност, за вашата кожа да биде хидрирана во текот на целиот ден. Бета-глукан и мадекасоизот ќе помогнат во смирување на иритацијата и црвенилот на кожата.  Има богата текстура која што ќе и даде на кожата многу хранливи материи, и ќе навлезе длабоко оставајќи ја експресно сјајна и мазна кожата. 

Како се користи


X
0
    Корпа
    Кошничката е празнаПродавница