10% попуст Добивате 3 Поени!

By Wishtrend Natural Vitamin 21.5% Enhancing Sheet Mask 23 mL

Достапност

Центар
Аеродром
City Mall
Он-лајн

2 на залиха

Нанесете ја маската на чисто и суво лице. Оставете ја да дејствува 10-15 минути, отстранете ја и тапкајте за подобра апсорпција.
Water, Butylene Glycol, Hippophae Rhamnoides Water, Camellia Sinensis Leaf Extract, Glycerin, Betaine, 1,2-Hexanediol, Sodium Hyaluronate, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Allantoin, Panthenol, Ethylhexylglycerin

Опис

Лист маска за лице која што е збогатена со 21,5% природен витамински комплекс (Vitamin Tree Water & Boseong Green Tea Water). Едноставните состојки и лесната текстура обезбедуваат нежна витаминска нега за чувствителна кожа. Оваа дневна витаминска маска продира до внатрешните слоеви на кожата со влажност и витамини. 

Типови на кожа: нормална, комбинира и мрсна кожа. 

Состојки на кожата: Сува и груба кожа/нерамномерен тон на кожата

Како се користи


X
0
    Корпа
    Кошничката е празнаПродавница