20% попуст Добивате 17 Поени!

Biore U The Body Foam Body Wash Botanical 540ml

Достапност

Он-лајн
City Mall
Аеродром

Нема на залиха

Производот не е достапен

Нанесете нежно на водена кожа, со масирање со мали кружни движења. Исплакнете со чиста вода.
Water, glycerin, PG, cocoyl glutamate Na, DPG, ethoxy jig call, polysorbate 20, laureth sulfate Na, PEG-180, laureth -6 carboxylic acid, lauramidopropylbetaine, Ethylhexylglycerin, isodecyl glyceryl ether, hydroxide Na, EDTA-2Na, EDTA-3Na, citric acid, hydroxide K, BHT, benzoic acid Na, phenoxyethanol, perfume, yellow 4

Опис

Биоре пена за капење која има густа, мека мус текстура ја заддржува влажноста на кожата и ја одржува хидрирана. На самата пумпица е дизајниран посебен дел со 3слојна мрежа која при истиснување на пената за туширање ја прави мека мус пена. Може да се користи за секој тип на кожа, посебно погодна за сува и чуствителна. При користење помага да остане хидрирана, здрава и сјајна кожата на телото.

Како се користи


X
0
    Корпа
    Кошничката е празнаПродавница