20% попуст Добивате 12 Поени!

Biore Marshmallow Whip Acne Care 150ml

Достапност

Центар
Аеродром
City Mall
Он-лајн

28 на залиха

Нанесете соодветна количина на рацете и правете кружни движења. Нежно масирајте на кожата и исплакнете со млака вода.
Water, PG, decyl glucoside, myristic acid, PEG-150, hydroxylated K, laureth-6 carboxylic acid, palmitic acid, lauric acid, isostearyl glyceryl, laureth-4 carboxylic acid, ethylhexyl glycerol, PPG-9 diglyceryl, carbonated Na, sodium bicarbonate, hydrogenated polyisobutene, ethanol, EDTA-2Na, phenoxyethanol, perfume

Опис

Чистач/пена за чистење на лице со подобрена формула, која е збогатена со серум за дополнителна влажност, повеќе микро меурчиња и погуста пена за подлабоко и потемелно чистење на кожата на лицето. Антибактериски и антиинфламаторни состојки кои спречуваат сушење на кожата.

Како се користи


X
0
    Корпа
    Кошничката е празнаПродавница