20% попуст Добивате 25 Поени!

AXIS-Y Biome Radiating Intensified Essence 50ml

1.590ден 1.272ден

Достапност

Он-лајн
City Mall
Аеродром

3 на залиха

По нанесување на тонерот, ставете соодветна количина на рацете и нанесете преку целото лице. Нежно тапкајте за подобра абсорбција.
Bifida Ferment Lysate, Polyglycerin-3, Methylpropanediol, Dipropylene Glycol, 1,2-Hexanediol, Betaine, Panthenol, Niacinamide, Centella Asiatica Extract, Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Extract, Ficus Carica (Fig) Fruit Extract, Artemisia Princeps Leaf Extract, Juniperus Virginiana Oil, Hydrogenated Lecithin, Cedrus Atlantica Bark Oil, Amyris Balsamifera Bark Oil, Pogostemon Cablin Oil, Water, Glycerin, Polymethylsilsesquioxane, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Octyldodeceth-16, Tromethamine, Fructooligosaccharides, Butylene Glycol, Xanthan Gum, Glyceryl Polymethacrylate, Adenosine, Dextrin, Copaifera Officinalis (Balsam Copaiba) Resin, Ceramide NP, Lactobacillus Ferment Lysate, Lactococcus Ferment, Lactococcus Ferment Lysate, Bifida Ferment Filtrate, Saccharomyces Ferment Filtrate, Ethylhexylglycerin

Опис

Axis-Y Biome Radiating Intensified Essence 50ml ја прави вашата кожа здрава и поиздржлива, притоа допринесува за третманот на брчките.

Формулирана есенција со специјален Biome микс, микс направен од 5 различни пребиотици и пробиотици во идеален сооднос со што се овозможува подобра еластичнст и здравје на кожата.

Содржи Mugwort екстракт со кој се постигнува омекнување на кожата и притоа има антибактериско и антиоксидирачко својство.

Во својот состав има и 73% Бифида Фермент Лисат со што се зголемува комплексноста на кожата, додека пак Аденозинот помага да се намалат фините линии и брчките.

Како се користи


X
0
    Корпа
    Кошничката е празнаПродавница