50% попуст Добивате 15 Поени!

BENTON Tea tree Mist 80ml

Достапност

Он-лајн
City Mall
Аеродром

Нема на залиха

Производот не е достапен

Може да се користи како прв чекор на нега на кожата наместо тонер во вашата рутина
Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Water, Aqua (Water), Butylene Glycol, 1,2-Hexanediol, Glycerin, Pentylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Extract, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Althaea Rosea Root Extract, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Beta-Glucan, Polyglutamic Acid, Aspalathus Linearis Extract, Portulaca Oleracea Extract, Psidium Guajava Fruit Extract, Zanthoxylum Piperitum Fruit Extract, Pulsatilla Koreana Extract, Usnea Barbata (Lichen) Extract

Опис

Benton Tea Tree Mist содржи висока содржина на вода од лист од чајно дрво и хијалуронска киселина. Со користење на овој тонер кожата станува свежа и хидрирана.

Како се користи


X
0
    Корпа
    Кошничката е празнаПродавница