20% попуст Добивате 6 Поени!

BENTON Honest Lip Balm 10ml

Достапност

Он-лајн
City Mall
Аеродром

21 на залиха

Нанесете на суви усни. Повторете секогаш кога ќе почувствувате потреба за тоа.
Polyglyceryl-2 Triisostearate, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Polyglyceryl-2 Isostearate/Dimer Dilinoleate Copolymer, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Sorbitan Olivate, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax, Trihydroxystearin, Monascus Extract, Argania Spinosa Kernel Oil, Camellia Japonica Seed Oil, Camellia Sinensis Seed Oil, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Macadamia Integrifolia Seed Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Glyceryl Caprylate, Tocopherol, Candida Bombicola/Glucose/Methyl Rapeseedate Ferment, Dehydroacetic Acid

Опис

Балм за усни со хранлива гел текстура, кој што ќе ви обезбеди хидратација во текот на целиот ден со состојки како растителни масла од семки од сончоглед, арган, семе од камелија, семе од зелен чај, маслиново, макадамија и семе од јојоба. 

Како се користи


X
0
    Корпа
    Кошничката е празнаПродавница