30% попуст Добивате 19 Поени!

Benton Aloe BHA Skin Toner 200ml

Достапност

Он-лајн
City Mall
Аеродром

Нема на залиха

Производот не е достапен

Нанесете соодветна количина на лицето и тапкајте нежно за подобра абсорбција.
Aloe Barbadensis Leaf Water, Water, Butylene Glycol, Glycerin, Dipropylene Glycol, Pentylene Glycol, 1,2-Hexanediol, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Sodium Hyaluronate, Portulaca Oleracea Extract, Psidium Guajava Fruit Extract, Aspalathus Linearis Extract, Cynanchum Atratum Extract, Salicylic Acid, Perilla Ocymoides Leaf Extract, Schisandra Chinensis Fruit Extract, Acorus Calamus Root Extract, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Althaea Rosea Root Extract, Polyglutamic Acid, Beta-Glucan, Arginine, Allantoin, Citrus Paradisi (Grapefruit) Fruit Extract, Caprylyl Glycol, C12-14 Pareth-12, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Xanthan Gum

Опис

Benton Aloe BHA Skin Toner содржи состојки кои придонесуваат за здрава, хидрирана и сјајна кожа, како што се алое и салицилната киселина. Овој тонер ја хидрира и ја подготвува вашата кожа за да помогне во апсорпцијата на производите за нега на кожата во следниот чекор во вашата рутина.

Како се користи


X
0
    Корпа
    Кошничката е празнаПродавница