Добивате 630 Поени!

Bebi Snovi Кревет Језгро 4/1

Достапност

Центар
Аеродром
City Mall
Он-лајн

5 на залиха

Опис

Беби Снови Језгро е мултифункционално креветче изработено од масивно дрво бука и боја
безбедна по здравјето на децата. Има повеќе можности за монтирање, на почеток се користи како
кружно креветче/нишалка, и се транформира како што расте вашето бебе. Ова креветче на почеток
може да се користи и доближено до спална за да вашето бебе е блиску до вас во текот на целата
ноќ. На креветчето има тркалца за полесно преместување низ домот.
*душеците не се вклучени во цената.

Како се користи


X
0
    Корпа
    Кошничката е празнаПродавница