10% попуст Добивате 25 Поени!

Beauty of joseon Green plum refreshing toner : AHA + BHA 150ml

1.390ден 1.251ден

Достапност

Центар
Аеродром
City Mall
Он-лајн

28 на залиха

Опис

Ексфолијант збогатен со hanbang (традиционален корејски хербален лек)природна АХА киселина од вода од слива, 2% гликолна и 0.5 салицилна киселина за длабинска ексфолијација, отстранување на мртвите клетки, осветлување на пигментацијата и намалување на лузните.

Како се користи


X
0
    Корпа
    Кошничката е празнаПродавница