20% попуст Добивате 10 Поени!

AXIS-Y The Mini Glow Set

Достапност

Он-лајн
City Mall
Аеродром

Нема на залиха

Производот не е достапен

Исчистетето го лицето со Quini. Откако ќе го исчистите нанесете соодветна количина на дланките или козметичко памукче од Puri и поминете го лицето, избегнувајќи ги очите и устата. Потоа нанесете соодветна количина од Arti. И на крај нанесете од Glowi со нежно тапкање на кожата за побрза и поефикасна апсорпција.

Опис

Искусете ја оваа колекција на производи за блескава кожа во 4 чекори со омилените 4 AXIS-Y производи во мини пакувања: Quini, Puri, Arti и Glowi.

  1. Quini – Quinoa One Step Balanced Gel Cleanser 8 мл – темелно ја чисти кожата без да предизвика иритации на кожата
  2. Puri – Daily Purifying Treatment Toner 5 мл – длабински ги прочистува и третира порите
  3. Arti – Artichoke Intensive Skin Barrier Ampoule  5 мл – ја обновува оштетената кожа од надворешните стресори
  4. Glowi – Dark Spot Correcting Glow Serum 5 мл – го зголемува сјајот на кожата по пат на природно намалување на дисколорацијата

Како се користи


X
0
    Корпа
    Кошничката е празнаПродавница