15% попуст Добивате 5 Поени!

APIEU Deep Clean Foam Cleanser 130ml

Достапност

Центар
Аеродром
City Mall
Он-лајн

Нема на залиха

Производот не е достапен

Соодветна количина од чистачот на дланки запенете со вода до созадвање на богата кремаста пена. Масирајте на лицето, а потоа темелно исплакнете со млака вода. Користете го наутро и навечер.
Water, Glycerin, Palmitic Acid, Stearic Acid, Myristic Acid, Potassium Hydroxide, Lauric Acid, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Bicarbonate, Carbonated Water, TEA-Lauryl Sulfate, Sodium Chloride, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Arachidic Acid, Cellulose Gum, Capric Acid, Sodium Benzoate, Disodium EDTA, Phenoxyethanol, Fragrance, Linalool, Limonene

Опис

Чистач за кожта која што ќе и обезбеди на кожата после миењето богата влажност и изхрана за светла и чиста кожа. Брзо и лесно ги остранува шминката и нечистотиите од кожата. Има богата пена за прецизно чистење на кожата. Формулиран е со глицерин, палмитинска киселина и стаеринска киселина за темелно чистење и навлажнување за сјајна и здрава кожа. 

Како се користи


X
0
    Корпа
    Кошничката е празнаПродавница