Добивате 14 Поени!

ANUA HEARTLEAF PORE CONTROL CLEANSING OIL MINI 20ml

Достапност

Центар
Аеродром
City Mall
Он-лајн

Нема на залиха

Производот не е достапен

Опис

Масло за чистење за лице, кое доаѓа во некомедогена формула , со масла од растително потекло(јојоба, маслиново, масло од семки од макадемија и масло од семки од грозје).
Ова масло за чистење ефикасно ја чисти кожата од нечистотии и остатоци од шминка си СПФ креми, оставајчи ја кожата освежена и хидрирана. Во својот состав содржи и екстракт од heartleaf 10.000ppm кое спречува иритации на кожата. Маслото е погоден за кожа склона кон акни, и за оние со најчуствителна кожа.

Како се користи


X
0
    Корпа
    Кошничката е празнаПродавница