Добивате 34 Поени!

ANUA HEARTLEAF 80% MOISTURE AMPOULE 30ml

Достапност

Он-лајн
City Mall
Аеродром

39 на залиха

1. По тонирањето, нанесете соодветно количество со капалката и нанесете на целото лице. 2. Нежно тапкајте го лицето за подобра апсорпција.
Houttuynia Cordata Extract(80%), Butylene Glycol, Glycerin, 1,2-Hexandiol, Betaine, Cassia Obtusifolia Seed Extract, Panthenol, Hydroxyethylcellulose, Sodium Hyaluronate, Arginine, Carbomer, Ethylhexylglycerin

Опис

Ампула за лице, која што е формулирана со 80% екстракт од Houttuynia Cordata кој помага за смирување на чуствителната кожа и заштита од надворешни иритации. Интензивно навлажнувачка, оваа хидратантна ампула има водена текстура која брзо се апсорбира без чуство на лепливост. Се препорачува за сите типови кожа.

Како се користи


X
0
    Корпа
    Кошничката е празнаПродавница