Добивате 36 Поени!

ANUA HEARTLEAF 70 SOOTHING CREAM 100ml

Достапност

Центар
Аеродром
City Mall
Он-лајн

8 на залиха

По чистењето на лицето, нанесете соодветна количина рамномерно на кожата и нежно тапкајте до целосна апсорпција.
Houttuynia Cordata Extract (70%), Butylene Glycol, Glycerin, Isoamyl Laurate, Purified Water, Pentylene Glycol, 1,2-Hexanediol, Centerlla Asiatica (Gotu Kola) Extract, Portulaca Oleracea Extract, Betaine, Madecassic Acid, Asiatic Acid, Asiaticoside, Chlorella Vulgaris Extract, Panthenol, Ethylhexylglycerin, Hydrogenated Polydecene, Glucose, Niacinamide, Vinyl Dimethicone, Caprylyl Methicone, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Dimethiconol, Polymethylsilsesquioxane, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Tromethamine, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer, Fructooligosaccharides, Fructose, Dipotassium Glycyrrhizate, Sodium Phytate, Dipropylene Glycol, Tocopherol, Xanthan Gum

Опис

Смирувачки крем збогатен со 700.000 ppm ектракт од Heartleaf за ефикасно смирување на чуствителната кожа. Текстура на гел-крема која содржи тројна нега  од мадекоинска киселина, екстракт од цика и азиска центела за да направи кожата смирена и освежена. Овој крем може да се пофали со силна виталност, десет ефекти и моќ да ја смири вашата кожа, штитејќи ја од надразнувачи, за да ви помогне да имате поздрав тен.

Како се користи


X
0
    Корпа
    Кошничката е празнаПродавница