25% попуст Добивате 7 Поени!

Altruist Hand Repair Cream 10% Urea75 ml

Достапност

Центар
Аеродром
City Mall
Он-лајн

28 на залиха

По миењето на рацете, нанесете на кожата и рамномерно намачкајте.
Aqua, Glycerin, Dimethicone, Urea, PEG-30 Dipolyhydroxystearate, Carbomer, Panthenol, Sodium Hydroxide, Lactic Acid, Bisabolol

Опис

Алтруст дерматолошка крема за раце со 10% уреа. Формулирана за многу сува кожа, со уреа, глицерин, пантенол и бисаболол. Ја враќа и задржува влагата на оштетената кожа на рацете и ја штити од сушење и лупење. Брзо се впива потребно е само тапкање при секое аплицирање. Практично пакување кое може секаде да се носи и да се користи по секое миење на раце. За секој тип на кожа комбинирана, нормална, сува и мрсна кожа.

Како се користи


X
0
    Корпа
    Кошничката е празнаПродавница