10% попуст Добивате 21 Поени!

A.H.C Ten Revolution Real Eye Cream For Face 30ml

1.190ден 1.071ден

Достапност

Центар
Аеродром
City Mall
Он-лајн

105 на залиха

За околу очи: нанесете соодветна количина на пределот околу очите и тапкајте со прстите за подобро да се апсорбира. За третман на лице: како последен чекор нанесете соодветна количина на лице и тапкајте за подобра апсорпција.
Hydrolyzed collagen extract, glycerin, dipropylene glycol, bifida ferment lysate, hydrogenated polydecene, cyclohexasiloxane, caprylic/capric triglyceride, dicaprylyl carbonate, purified water, niacin Amide, caprylic/capric/succinic triglyceride, cetearyl alcohol, 1,2-hexanediol, glyceryl stearate SE, pentaerythrityl stearate/caprate/caprylate/adipate, Cetyl Alcohol, Shea Butter, Betaine, Hwangbyeok Bark Extract, Green Tea Extract, Goji berry Leaf Extract, Centella asiatica Extract, Fig Extract, Yam Root Extract, Rice Extract, Aloe Vera Leaf Extract, Collagen Extract, Pseudoalteromonas Fermented Extract, Oleracea Acmela Extract, Cotton Seed Extract

Опис

Крем за околуочно подрачје кој ги измазнува брчките и фините линии, ја ревитализира нежната и деликатна кожа околу очите и ја подобрува циркулацијата на крвта околу очите.

Комбинира состојки со врвен квалитет со помош на технологијата Mircosome за да овозможи ефективна апсорпција во кожата и да обезбеди интензивно потхранување на целото лице. Содржи колаген и еластин со додаден пептид кој нуди уште поголема цврстина на кожата.
Хумани стем клетки кои содржат 1.391 протеин кој ја поттикнува синтезата на колагенот и еластинот на кожата.
Има освежувачка и лесна текстура што помага брзо да навлезе во кожата за да ги открие нејзините лифтинг ефекти.

Како се користи


X
0
    Корпа
    Кошничката е празнаПродавница