Политика за достава

Достава

coslovemetics.mk Ви нуди бесплатна испорака на сите пратки над 1500 денари.

Начините на плаќање за online порачките се:

– со кредитна картичка Visa или MasterCard

– плаќање при достава на врата со откуп

Испораките ги вршиме преку DelCo брза пошта во рок од 1-3 работни дена од порачката, но во некои исклучителни ситуации и до 5 работни денови.

За сите дополнителни информации испратете ни email на [email protected] или побарајте не на 072 250011.


X
0
    Корпа
    Кошничката е празнаПродавница